قوانین و مقررات وبسایت بورس تحلیل

تمامی کاربرانی که قصد استفاده از خدمات سامانه بورس تحلیل را دارند، میبایست مفاد این توافق ‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده و خرید اشتراک از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا استفاده و خرید اشتراک به منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات سایت است.

بورس تحلیل، یک وبسایت تحلیلی بازار بورس است که سعی دارد با ارائه تحلیل های دقیق و بروزرسانی لحظه ای داده های تحلیلی، هموطنان عزیز را در سرمایه گذاری هر چه مطمئن تر یاری رساند. ماموریت تیم توسعه بورس تحلیل، سرعت و دقت در تحلیل و ساده سازی بورس است. با این حال تحلیل و تصمیم گیری نهایی بر عهده خود کاربر می باشد و وبسایت بورس تحلیل هیچ گونه مسئولیتی در قبال معاملات کاربران سایت ندارد و تحلیل های سایت نباید به منزله پیشنهاد برای سرمایه گذاری تلقی گردد.

از آنجایی که داده های تحلیلی ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کنند بنابراین توصیه می شود که حتما اطلاعات را به صورت لحظه ای قبل از معاملات خود رصد نمایید و به اطلاعات قبلی اکتفا نکنید.

استفاده از محتوای سامانه بورس تحلیل برای عموم آزاد است و هرگونه فعالیت غیر معمول کاربر نظیر استفاده از ربات، انتشار محتوای سایت و ... ممنوع بوده و منجر به غیر فعال شدن نام کاربری یا دسترسی وی به هر نحو دیگری می‌شود. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بورس تحلیل حق پیگیری از طریق مراجع قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.